Home Oferta

Biuro tłumaczeń z angielskiego Lexicana w Toruniu

Tłumaczenia dokumentów z angielskiego - Toruń

Tłumaczenia dokumentów i innych tekstów z języka angielskiego

Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu zapewnia szeroki zakres usług translatorskich z języka angielskiego. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów z angielskiego. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest staranne i precyzyjne tłumaczenie dokumentów, dlatego nasze prace wykonujemy bardzo dokładnie. W przypadku dokumentów błędy w tłumaczeniu mogą spowodować poważne problemy, dlatego warto powierzyć tłumaczenie dokumentów pracownikom naszego biura tłumaczeń w Toruniu. Tłumaczenia dokumentów z angielskiego, które Państwu oferujemy, to przekłady umów cywilno-prawnych, biznesplanów, projektów unijnych, instrukcji technicznych i BHP, korespondencji biznesowej i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z oferty biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu. Tłumaczeniami dokumentów w naszej firmie zajmują się wykwalifikowani tłumacze dysponujący szeroką wiedzą i kompetencjami językowymi. Dokumenty, których tłumaczenia dokonują nasi pracownicy, są dokładne i rzetelne.

Poza tłumaczeniami dokumentów zajmujemy się tłumaczeniem z angielskiego następujących tekstów:

  • teksty literackie
  • popularno-naukowe
  • korespondencja prywatna
  • materiały marketingowe, ulotki, broszury
  • strony internetowe

Angielski w biznesie i świecie nauki odgrywa ogromną rolę. Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu zapewnia także usługę ustnych tłumaczeń konferencyjnych (negocjacje, spotkania biznesowe, konferencje naukowe, spotkania prywatne, wycieczki). Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu sporządza również profesjonalną korektę tekstu.

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia dokumentów i innych tekstów z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Dzięki specjalizacji usług biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu jest w stanie zapewnić Państwu najwyższy standard usług.

 

 

Bogatsza oferta tłumaczeń

 

Potrzebne tłumaczenie z innego języka? Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu to już nie tylko język angielski!

Z przyjemnością informujemy obecnych i przyszłych klientów biura Lexicana w Toruniu, że przyjmujemy także zlecenia tłumaczeń w innych parach językowych:

  • polski – niemiecki
  • polski – francuski
  • polski – rosyjski
  • polski – włoski

 

 
Reklama
Copyright © 2017 Lexicana. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Strona główna

Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu specjalizuje się w tłumaczeniach w parach językowych angielski – polski i polski – angielski. Ścisłe skupienie się na tłumaczeniach z angielskiego umożliwia stałe doskonalenie jakości usług biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu.

Nasi tłumacze z języka angielskiego to wysokiej klasy specjaliści. Tłumacze z biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu dbają o to, by zlecenia wykonywane były rzetelnie i terminowo.

Tłumacze współpracujący z biurem tłumaczeń Lexicana w Toruniu zachowują wszelkie dobre praktyki translatorskie, a wszystkie przekazywane informacje traktują jako poufne. Tłumacze z biura tłumaczeń Lexicana dbają także o to, by układ graficzny tekstów źródłowych został zachowany.

Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu współpracuje z godnymi zaufania, wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy wykonują swoją pracę z najwyższą starannością. Zajmują się oni tłumaczeniem z angielskiego dokumentów, tekstów literackich, konferencyjnych czy instrukcji. Biuro tłumaczeń Lexicana w Toruniu świadczy również usługę korekty tekstu. Nasi tłumacze z angielskiego chętnie podejmują się nawet trudnych wyzwań translatorskich. Ich wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie gwarantuje najwyższą jakość przetłumaczonego tekstu.

Dla tłumaczy z biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu najważniejsza jest satysfakcja Klienta. Priorytetem zaś jest szybkie i terminowe dostarczenie rzetelnego, starannego i poprawnego językowo przetłumaczonego tekstu. Z usług biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu korzystają zarówno firmy i instytucje, jak i Klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług tłumaczy z języka angielskiego z biura tłumaczeń Lexicana w Toruniu.